START-STOP EFB AKÜ

START-STOP EFB Enerji ve Güneş Aküler

Benzin, mazot tüketimi ve eksoz salınımı azaltılmıs yerli ve avrupa START-STOP özellikli otomobillerin özel EFB akü ihtiyacını tamamlayan daha üstün nitelikli sulu tip akülerdir.

Tam enerji ve güneş aküler, daha uzun çalışma süresi istenilen uygulamalar için daima gerekli ve kritik güç kaynağıdır. İç akü parçaları güçlendirilmiş ve tamgüçte şarj alma özelliği ile elektirik uygulamalarında uzun yıllar kullanım için tasarım yapılmış olup, temizlik makineleri aküleri, elektrikli taşıtlar aküleri, alarm ve güvenlik sistemleri aküleri, solar enerjisi sistemleri aküleri, özürlüler özel araçlar aküleri, asansör aküleri, palet taşıyıcıları aküleri, golf otoları aküleri, karavanlar aküleri ve UPS’lerde kullanılır. Tam elektirik gereksinimi olan uygulamalarda %50’ye kadar yogun tamşarj özelliğine sahiptir. Az su kaybı sebebiyle bakım gerektirmez.

En Ucuz Akü, Ucuz Akü, Akü Fiyatları, Akü market, Akü Dünyası, Jel Akü, Kuru Akü, Otomobil Akü, Binek Araç Akü, Otobüs Aküsü, Kamyon Aküsü, Kamyonet Aküsü, TIR Aküsü, Motorsiklet Aküsü, Mutlu Akü, İnci Akü, Yiğit Akü, Varta Akü, Acdelco Akü, Delphi Akü, Toygar Akü, Agm Akü, Efb Akü

ensaraküservisi

Hemen Arayın
Hemen Arayın
Call Now ButtonBizi Arayın