HAKKIMIZDA

Ensar Akü Servisi Hakkında

2000 yılında kurulan Ensar oto servisiyle, oto kaporta, oto boya,oto elektirik, oto yol yardım, oto çekici, oto kurtarıcı, oto mekanik, oto klimagazı ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2010 yılında akü satış ve akü mobil hizmetiyle ile dahada güçlendirmiştir. Seneler içinde yaptığı ek hizmetleri ve kalite odaklı mobil servisleri sayesinde İstanbul avrupa ve Anadolu yakasında akü satışında rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve daha çok tercih edilen akü mobil servisi haline gelmiştir.
2014 yılında akü talep artışını karşılama ve mobil akü satışı kapasitesini arttırma hedefi ile servis aglarını İstanbul ilçe ve semlerine daha iyi hizmet için profosyonel usta ve ekipleri yeni servis araçlerıyla modern servislere taşımıştır. Akümülatörün yanı sıra, motosiklet aküsü satışı, yolda aküsü bitmiş araçlara akü takviye cihazımızla profosyonelce akü ölçüm ve akü takviye hizmeti yapılmaktadır.
ENSAR AKÜ SERVİSİ, ulaşmış olduğu daha kaliteli, kapasiteye ve güçlü güvenilir servis anlayışıyla İstanbulun en büyük akü mobil satış servisi haline gelmiştir. ENSAR AKÜ SERVİSİ, sektörünün güçlü akü servisi olarak bölgesinde gurur kaynağı olmayı başarmıştır.

En Ucuz Akü, Ucuz Akü, Akü Fiyatları, Akü market, Akü Dünyası, Jel Akü, Kuru Akü, Otomobil Akü, Binek Araç Akü, Otobüs Aküsü, Kamyon Aküsü, Kamyonet Aküsü, TIR Aküsü, Motorsiklet Aküsü, Mutlu Akü, İnci Akü, Yiğit Akü, Varta Akü, Acdelco Akü, Delphi Akü, Toygar Akü, Agm Akü, Efb Akü

ensaraküservisi

Hemen Arayın
Hemen Arayın
Call Now ButtonBizi Arayın